Konkursy, akcje

PRZYPOMINAMY O KONKURSIE DLA KLAS I-III - "PRZYJACIEL Z WIOSENNEJ ŁĄKI"

PODSUMOWANIE KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO KLAS 3

W minionym tygodniu odbyło się podsumowanie konkursu języka angielskiego klas 3. Wzięło w nim udział 11 uczniów. Najwyższy wynik uzyskała Liwia Majnusz z 3b i Patryk Janysek z 3a. Pozostali uczestnicy także wykazali się niemałą wiedzą

KONKURS DLA KLAS I-VIII - JAK KREATYWNIE SPĘDZIĆ CZAS W DOMU?

Drodzy uczniowie,

mimo, że nie chodzimy do szkoły - nie zamierzamy się nudzić. Wiemy, że jesteście odpowiedzialni i w większości chętnie podchodzicie do zadanych zadań. Dziękujemy również Waszym rodzicom, którzy pomagają Wam w nauce w tym czasie!
Jesteśmy z Was dumni i w związku z tym ogłaszamy konkurs dla wszystkich uczniów naszej szkoły !

Czekamy na Wasze ciekawe zdjęcia z wykonywanych zadań w domu. Najciekawsze zdjęcia i pomysły zostaną nagrodzone po powrocie do szkoły.

Zdjęcia prosimy wysyłać na adres mailowy: nadolnam@op.pl w temacie pisząc „Praca w domu”.

Pobudźcie wodze wyobraźni!

Barbara Moszek i Monika Nadolna-Stephan

OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK

Jeśli interesujesz się przyrodą, biologią, ekologią, dietetyką oraz uważasz, że zdrowy styl życia jest ważny zapraszamy do wzięcia udziału w Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK!
Konkurs odbędzie się 26 listopada (wtorek) o godzinie 8.00 w sali nr 26.

Test przeznaczony jest dla uczniów klas 6-8, zapisy tylko w poniedziałek, 25.11 u p. Ilony Naróg (sala nr 26).
ZAPRASZAMY!
.