Wydarzenia szkolne

WYTYCZNE DOTYCZĄCE ORGANIZOWANIA I PRZEPROWADZANIA EGZAMINÓW ÓSMOKLASISTY

Uczniów klas ósmych oraz Rodziców zapraszamy do zapoznania się z WYTYCZNYMI DOTYCZĄCYMI ORGANIZOWANIA I PRZEPROWADZANIA EGZAMINÓW ÓSMOKLASISTY  w roku szkolnym 2020/2021.
Szczegółowe wytyczne znajdują się w zakładce EGZAMINY!

RYWALIZACJA O PUCHAR ROWEROWEJ STOLICY POLSKI

MIASTO KĘDZIERZYN-KOŹLE DOŁĄCZYŁO DO RYWALIZACJI
O PUCHAR ROWEROWEJ STOLICY POLSKI

Zabawa polega na kręceniu kilometrów na rowerze przy użyciu darmowej aplikacji Aktywne Miasta, która rejestruje przejechany dystans.
W aplikacji rywalizują 44 miasta. Do 21 maja trwa trening, natomiast od 1 do 30 czerwca miasta będą rywalizować o miano Rowerowej Stolicy Polski.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy pobrać darmową aplikację Aktywne Miasta, dostępną tu:
https://www.aktywne.miasta.pl/p/62-pobierz , zarejestrować się i wybrać miasto Kędzierzyn-Koźle i jeździć na rowerze zawsze z włączoną aplikacją.

XI BIEG KOZIOŁKÓW

DZIEŃ ZIEMI

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie klasy 2b zapraszają do zapoznania się z pomysłami na ten szczególny dzień.

WIELKANOCNE ŻYCZENIA

ELEKTRONICZNY SYSTEM REKRUTACJI DO KLAS I

UWAGA DRODZY RODZICE!

22.03.2021 r. o godz. 9:00 zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do klas I w szkołach podstawowych prowadzonych przez gminę Kędzierzyn-Koźle.
Aby zarejestrować wniosek/zgłoszenie o przyjęcie dziecka do klasy I proszę wejść w zakładkę REKRUTACJA.

NABÓR DO KLASY I NA ROK SZKOLNY 2021/2022

SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW PRZYSZŁYCH UCZNIÓW KLAS I
DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEJ SZKOŁY

PEŁNA OFERTA ZNAJDUJE SIĘ NA GŁÓWNYM PASKU STRONY INTERNETOWEJ
"REKRUTACJA"

NABÓR DO KLASY I

ZMAGANIA Z ORTOGRAFIĄ

CZAS NA GORĄCZKĘ ZŁOTA!

HAPPY ST. PATRICK`S DAY!

Wesołego dnia Świętego Patryka! Pełne uśmiechu życzenia przesyłają uczniowie klas 1-3. Dzisiaj dzień zabaw, piosenek oraz malowania twarzy na lekcjach języka angielskiego.

POLSKO-CZESKIE SPOTKANIE ONLINE

W dniu 9.03 w naszej szkole odbyła się wideokonferencja z udziałem uczniów polskich oraz czeskich w ramach realizowanego mikroprojektu Euroregionu Pradziad ,,Spotkajmy się”. Uczennice klasy ósmej po stronie polskiej, Emilia Czech oraz Milena Dubielak, przygotowały lekcję pokazową, podczas której uczniowie z Czech mogli zapoznać się z podstawowymi zwrotami w języku polskim, takimi jak ,,Dzień dobry’’ lub ,,Cześć’’. W lekcji brali również udział dyrektorzy zaprzyjaźnionych projektowo szkół oraz wychowawca klasy 8 b wraz z pedagogiem.
Spotkanie przebiegało w miłej, pogodnej atmosferze. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w proponowanych ćwiczeniach językowych!
I. Zimna

WŁĄCZAMY SIĘ DO SZLACHETNYCH INICJATYW

Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i współpracownicy naszej szkoły dołączyli do akcji "Jeden Naród Ponad Granicami", którą zorganizowało Stowarzyszenie Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle. Przygotowaliśmy paczki z artykułami spożywczymi o długim terminie ważności, aby wesprzeć Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich. Jak widać nikt w naszej szkole nie jest obojętny na pomoc drugiemu człowiekowi. Paczki zostały skompletowane przez zespoły klasowe, ale też przez indywidualnych uczniów z rodzicami. Wszystkim serdecznie dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

JĘZYK POLSKI W NASZEJ SZKOLE

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, w której zobaczycie, jak nasi uczniowie wyobrażają sobie mitologicznych bohaterów.

DZIEŃ KOBIET W KLASIE 2B

Zachęcamy do obejrzenia tańca i piosenki przygotowanej przez chłopców TUTAJ

Zobacz archiwum wszystkich wydarzeń