Klasa sportowa

Uczniowie naszej szkoły od klasy czwartej mogą kontynuować naukę w klasie sportowej.
Obecnie funkcjonują klasy o profilu:
  • piłka nożna
  • lekkoatletyka.
Warunkiem zakwalifikowania dziecka do oddziału sportowego jest pozytywne przejście przez testy sprawnościowe oraz badania lekarskie. Niezależnie od profilu klasy, uczniowie zdobywają i doskonalą umiejętności w różnych dyscyplinach sportowych. Dzięki temu odnosimy sukcesy na różnych szczeblach nie tylko w piłce nożnej i lekkoatletyce, ale również w piłce ręcznej, piłce koszowej.

Ucząc się w klasie o profilu sportowym nie ma czasu na nudę. Taka klasa to świetna inwestycja
w nasze zdrowie i doskonała zabawa oraz możliwość wyjazdu m.in. na obóz sportowy i zawody.
Mariola Majocha