Publiczna
Szkoła Podstawowa nr 5
im. Adama Mickiewicza
w Kędzierzynie-Koźlu

SZANOWNI RODZICE I OPIEKUNOWIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

UWAGA!
Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 im. A. Mickiewicza w Kędzierzynie - Koźlu informuje, że zgłoszenia i wnioski o przyjęcie do klasy pierwszej można wysłać w formie skanu lub fotografii na e-mail szkoły: psp5@kedzierzynkozle.pl.
Dokument musi być podpisany przez obojga Rodziców/Opiekunów. Każdy przesłany i prawidłowo wypełniony dokument będzie honorowany jako osobiście złożony.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEJ SZKOŁY

Szanowni Rodzice, 
Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 do klas I szkół podstawowych zostanie przeprowadzona, podobnie jak w latach ubiegłych przy pomocy systemu elektronicznego.

Rejestracja w elektronicznym systemie naborowym: 

  • rozpoczyna się 23 marca 2020 r. od godziny 9.00. 
  • kończy 20 kwietnia 2020 r. do godz. 15.00.
Rejestrację w elektronicznym systemie naborowym należy dokonać poprzez podaną stronę internetową: 
Poprzez tę stronę rodzice będą mogli wprowadzić do systemu dane dziecka i dokonać rejestracji wniosku/zgłoszenia o przyjęcie do klasy I szkoły podstawowej. 
Zarejestrowany wniosek/zgłoszenie należy wydrukować, podpisać i złożyć w szkole pierwszego wyboru.
Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami oraz harmonogramem rekrutacji, które można pobrać poniżej:

TERMINY POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO I POSTĘPOWANIA UZUPEŁNIAJĄCEGO

 

ZARZĄDZENIE PREZYDENTA MIASTA KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zarządzenie dotyczy określania terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów na rok szkolny 2020/2021 do klas IV sportowych lub mistrzostwa sportowego oraz klas siódmych dwujęzycznych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Kędzierzyn-Koźle.

Projekty

Polsko-czeski projekt pt: Spotkajmy się

Nasi partnerzy

Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Kędzierzynie-Koźlu Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu ONOFF Studio Reklamy Klub Młodego Technika Fundacja Zdobywaj Niezdobyte